Porady wnętrzarskie

Płytki ceramiczne: cotto, klinkier, glazura, terakota, gres, płytki rektyfikowane

Produkcja płytek ceramicznych cottoPłytki ceramiczne to jedne z najczęściej wykorzystywanych elementów, pełniących w naszych wnętrzach funkcje dekoracyjno - użytkowe. Zarówno właściwości praktyczne, jak i kwestie estetyczne sprawiają, że trudno znaleźć mieszkanie czy firmę, gdzie choćby częściowo nie został wykorzystany ten materiał.

Więcej…

 

Triki, dzięki którym ściany będą idealnie pomalowane

Malowanie ścianNiezależnie, czy sam planujesz przeprowadzić prace remontowe, czy chcesz tylko skontrolować pracę fachowców, musisz wiedzieć, jakie są najczęstsze błędy popełniane przy malowaniu pokoju. Jeśli uda Ci się ich uniknąć, zyskasz perfekcyjne wykończenie wnętrza.

Więcej…

   

Panele ścienne: oto 5 rzeczy, które musisz o nich wiedzieć

Panele ściennePanele ścienne to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych sposobów wykończenia ścian, takich jak malowanie czy tapetowanie. Za ich pomocą stworzyć można naprawdę niezwykłe efekty i to niewielkim nakładem pracy.

Więcej…

 

Hamak na balkonie: aranżacje, wybór i montaż

Huśtawka na balkonieMyślisz, że musisz posiadać dom z ogrodem, aby cieszyć się własnym hamakiem? Nic bardziej mylnego. Możesz sprawić sobie egzotyczny kącik wypoczynkowy nawet na kilku metrach kwadratowych balkonu. Czytając ten krótki tekst, dowiesz się, jak zabrać się za temat i w kilku krokach zainstalować hamak nawet na małej powierzchni.

Więcej…