Porady wnętrzarskie

Jak urządzić kawalerkę w 5 krokach?

Wystrój kawalerkiCeny mieszkań są bardzo wysokie, co niestety sprawia, że aby je zakupić trzeba wziąć kredyt hipoteczny. Jednak wbrew pozorom coraz więcej osób nie kupuje mieszkań 3 lub 4 pokojowych, lecz kawalerki. Na szczęście taką małą przestrzeń można urządzić funkcjonalnie, ale i stylowo. Dzisiaj przedstawimy Wam, jak zaaranżować kawalerkę w 5 krokach. Już teraz zdradzimy, że obowiązkowym elementem wyposażenia są modne meblościanki.

Więcej…

 

Garaż w projekcie domu jednorodzinnego - jaki wybrać i czym się kierować?

Garaż przy domie jednorodzinnymPraktycznie każdy ma dzisiaj samochód. Nie jest już to towar luksusowy, bo może sobie na niego pozwolić coraz więcej osób. Tym bardziej więc, jak planujemy budowę domu, musimy o nim pamiętać. Pytanie jednak: jaki powinien być, aby się sprawdzał?

Więcej…

   

Lampy na szynoprzewodach - jak to działa?

Lampy na szynoprzewodachSystem szynowy łączy estetykę i pragmatyzm. Dzięki niemu ułatwiamy sobie życie i upiększamy pomieszczenie. Największą zaletą tego rozwiązania jest jednak chyba możliwość zaprojektowania zupełnie unikalnego układu oświetlenia. Jakie są szczegóły działania szynoprzewodów i zalety tego rozwiązania?

Więcej…

 

Regał na książki - jak go sprzątać?

Regał z książkamiRegał na książki to mebel, na którym osadzają się ogromne ilości kurzu. Kurzy się regał, kurzą się książki, a w efekcie kurzy się całe pomieszczenie. Nieważne, czy twoja biblioteczka liczy sobie kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt, czy kilkaset pozycji - dbać o nią trzeba regularnie w każdym przypadku. Inaczej można utonąć w kurzu.

Więcej…