Wnętrza

Buduar - pokój Pani domu. Jak urządzić współczesny buduar?

BuduarBuduar to jedyne pomieszczenie w osiemnastowiecznych francuskich pałacach, w których nie obowiązywała etykieta, a samo pomieszczenie było pozbawione typowego dla francuskich XVIII wiecznych pałaców blichtru i przepychu. Tajemnicze bardzo kobiece wnętrze budziło ciekawość i rozpalało wyobraźnię mężczyzn przez całe wieki. Czym tak naprawdę był buduar? I jak wygląda współczesny buduar oraz modny styl buduarowy?

Więcej…

 

Aranżacja małej kuchni 4m2 - projekty. Jak urządzić malutką kuchnię 4m2?

Aranżacja małej kuchni 4m2Aranżacja małej funkcjonalnej kuchni 4 m2 to spore wyzwanie nawet dla doświadczonego dekoratora wnętrz, jednakże funkcjonalna aranżacja czterometrowej kuchni nie jest niemożliwa, pod warunkiem, że dobrze zaplanujemy każdy centymetr pomieszczenia i zastosujemy kilka niezawodnych dekoratorskich trików. Zobacz jak urządzić piękną i praktyczną kuchnię o powierzchni 4 m2.

Więcej…

   

Łazienka 3m2 - projekty. Jak urządzić malutką łazienkę 3m2?

Malutka łazienka 3m2Aranżacja małej łazienki 3m2 nie będzie łatwa, ale nawet tak małą a właściwie mikroskopijną przestrzeń można ładnie, modnie i funkcjonalnie urządzić. Wystarczy dobry pomysł i odrobina kreatywności. Funkcjonalna łazienka nie musi być duża, a przy odrobinie wysiłku może być nie tylko komfortowa, ale też piękna. Zobacz, najładniejsze aranżacje funkcjonalnych trzymetrowych łazienek.

Więcej…

 

Biała kuchnia - w połysku, w macie, z drewnianym blatem

Biała kuchniaBiała kuchnia, czyli kuchnia z białymi meblami niejedno ma imię, ponieważ biel to jedna z neutralnych barw. W aranżacji wnętrz kuchnia z białymi frontami meblowymi i białymi ścianami jest jak pusta kartka papieru, którą można dowolnie dekorować. Biały total w kuchni to synonim sterylności, kolorowe dodatki sprawiają, że biała kuchnia nabiera charakteru. Decydując się na białą kuchnię, można przeprowadzić wiele udanych i niedrogich metamorfoz pomieszczenia.

Więcej…