Wystrój wnętrz

Jak urządzić przedpokój? - Aranżacja wnętrz

Urządzenie przedpokojuPrzedpokój jest bardzo ważnym elementem naszego mieszkania lub domu. To właśnie tę część gość widzi jako pierwszą i to ona wywołuje przysłowiowe "pierwsze wrażenie". Może zadziwić, zaciekawić, zachwycić, ale również może wystraszyć, odrzucić, zniesmaczyć. Ważnym jest, żeby wiedzieć, jak urządzić przedpokój w taki sposób, abyśmy zarówno my byli zadowoleni jak i potencjalni odwiedzający.

Więcej…

 

Małe mieszkanie w nadmorskim stylu

Mieszkanie w stylu nadmorskimMasz ochotę na odrobinę nadmorskich inspiracji i szaleństw, a dokładnie pomysłów na aranżację swojego niewielkiego mieszkania? A może pragniesz ocieplić nieco swoje gniazdko, żeby powstało z niego niepowtarzalne, stylowe mieszkanie w nadmorskim klimacie? Albo czujesz nieodpartą potrzebę, żeby Twoje nowoczesne mieszkanie zmieniło zupełnie klimat i przypominało Ci na przykład o najpiękniejszych wakacyjnych chwilach - dając Ci uczucie relaksu i odprężenia, tak jak na urlopie?

Więcej…

   

Tekstylia domowe - jak wybrać najlepsze dodatki do domu

Tekstylia do domuZakończyłeś właśnie remontować mieszkanie lub budować dom i jedyna kwestia, która Ci pozostała związana jest z aranżacją wnętrz i zakupem odpowiednich tekstyliów? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Zastanawiasz się, które dodatki muszą pojawić się w Twoich wnętrzach, a które możesz pominąć? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Więcej…

 

Wymarzony pokój dziecięcy - jak go stworzyć?

Wymarzony pokój dziecięcyUrządzanie pokoju dziecięcego okazuje się dla rodziców prawdziwym wyzwaniem. Nie jest to tak proste zadanie, jak mogłoby się wydawać. Urządzenie pokoju dziecięcego wymaga ogromnego zaangażowania oraz kreatywności - w końcu ma być to przestrzeń, którą dziecko pokocha. Dzięki temu będzie chętnie przebywać w swoim pokoju, a rodzice zyskają nieco prywatności. Warto poznać zasady, którymi należy się kierować przy urządzaniu wymarzonego pokoju dziecka.

Więcej…

   

Beton architektoniczny - minimalizm w najlepszym wydaniu

Beton architektonicznyBeton architektoniczny stał się w dzisiejszej architekturze prawdziwym synonimem nowoczesności, zachwyceni nim designerzy sięgają po niego w różnych sytuacjach - oprócz tego, że dobrze wygląda on na posadzkach tarasów, to znakomicie odnajduje się także na podłogach czy meblach. Świetnie sprawdza się także jako płytki w łazience, a nawet jako… blat kuchenny. Czy można więc powiedzieć, że beton to materiał idealny i uniwersalny?

Więcej…

 

Ponadczasowe trendy w aranżacji wnętrz

Ponadczasowe trendy w aranżacji wnętrzKażdego roku w Mediolanie, Warszawie czy Katowicach oraz wielu innych miastach na całym świecie prezentowane są wnętrzarskie hot trendy na najbliższy sezon. Dekoratorzy pokazują nowe połączenia kolorystyczne oraz innowacyjne metody zagospodarowania przestrzeni mieszkalnej. Jak spośród najnowszych propozycji wybrać tą, która pozostanie na topie dłużej niż jedne sezon?

Więcej…