Aranżacje salonu, sypialni, pokoju dziecięcego

Usytuowanie sypialni względem stron świata. Na co zwrócić uwagę rozmieszczając okna?

SypialniaProjekt domu powinien uwzględniać lokalizację okien oraz rozmieszczenie poszczególnych pokojów. Warto dokładnie zastanowić się, jakie są nasze preferencje względem nasłonecznienia. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że odpowiednia ilość naturalnego światła ma bezpośredni wpływ na samopoczucie domowników. Rozmieszczenie okien na konkretne kierunki powinno być uzgodnione z architektem, który stworzy projekt domu dostosowany do indywidualnych preferencji jego mieszkańców. Szczególną uwagę należy skierować na sypialnię, ponieważ właśnie w tym pomieszczeniu będziemy codziennie zasypiać i budzić się z energią na nowy dzień.

Więcej…

 

Jaki kolor wybrać do dziecinnego pokoju - kilka praktycznych porad

Kolorystyka dziecinnego pokojuPrzygotowanie pokoju dla dziecka jest zawsze wyzwaniem dla rodziców. Niezależnie czy czekamy aż przyjdzie ono na świat, czy też będzie to pokój dla starszej pociechy, warto stworzyć przestrzeń, w której i dziecko i rodzic będzie się czuć komfortowo.

Więcej…

   

Jak urządzić mały salon w bloku?

Aranżacja małego salonuAranżacja mieszkania w bloku nie należy do najprostszych. Często kojarzy się z małymi i trudnymi do zagospodarowania pomieszczeniami. Jednak wystarczy trochę wyobraźni, aby zmienić nasze małe cztery kąty w przestronne wnętrze.

Więcej…

 

Jak stworzyć unikalny klimat swojego salonu?

Unikalny klimat w salonieSalon (czy inaczej - pokój dzienny) jest miejscem, w którym za dnia spędzamy większość czasu. To właśnie w nim przyjmujemy gości, więc warto zadbać o stworzenie w nim pięknego, unikalnego klimatu.

Więcej…