Aranżacje salonu, sypialni, pokoju dziecięcego

Poddasze, czyli inspirująca przestrzeń pod skosami - jak je urządzić?

Urzadzenie poddasza - pokójPoddasze jeszcze do niedawna było miejscem, które jednoznacznie kojarzyło się z zakurzonymi starociami, które lata świetności mają już dawno za sobą. Często było także aranżowane na suszarnię. Dziś przeżywa prawdziwy renesans, a designerzy udowadniają, że skład na niepotrzebne rzeczy można przekształcić w inspirującą przestrzeń, sprzyjającą pracy lub chwilom odpoczynku.

Więcej…

 

Jak stworzyć unikalny klimat swojego salonu?

Unikalny klimat w salonieSalon (czy inaczej - pokój dzienny) jest miejscem, w którym za dnia spędzamy większość czasu. To właśnie w nim przyjmujemy gości, więc warto zadbać o stworzenie w nim pięknego, unikalnego klimatu.

Więcej…

   

Salon w stylu skandynawskim. Jakie meble, ściany, podłoga, dodatki?

Salon w stylu skandynawskimSalon  w stylu skandynawskim to połączenie natury z prostą formą i wyjątkową funkcjonalnością, która dla mieszkańców Półwyspu Skandynawskiego jest równie ważna jak design i oryginalność. Zamiłowanie Skandynawów do natury i ekologii przejawia się w łączeniu naturalnych materiałów z nowoczesnością, która gwarantuje wygodę.

Więcej…

 

Salon w stylu prowansalskim - jakie meble, ściany, podłoga?

Salon w stylu prowansalskimSalon  w stylu prowansalskim jest ciepły, bardzo przytulny, nawiązujący do naturalnych materiałów i sielskości typowej dla wnętrz północno-wschodniej Francji. Aranżacja salonu w tym stylu będzie więc przepełniona ciepłymi, pastelowymi barwami, subtelnymi i bardzo wygodnymi meblami tapicerowanymi i stylowymi drewnianymi dodatkami.

Wszytko powinno być połączeniem subtelnego w formie i barwach luksusu i wygody, którą zapewniają wygodne kanapy i  stonowane delikatne barwy oraz naturalne materiały wykończeniowe.

 

Więcej…