Meble Natuzzi - włoski design z gwarancją jakości w Twoim domu

Meble NatuzziUrządzasz mieszkanie? Szukasz mebli, które sprawią, że Twoje wnętrze będzie nowoczesne i luksusowe? Poznaj prawdziwe perły włoskiego stylu - najbardziej znaną markę mebli Natuzzi.

Natuzzi - historia sukcesu

Natuzzi to włoska firma założona przez Pasquale Natuzzi w latach 60. Początkowo meble projektowane i tworzone były ręcznie przez kilka osób. Z biegiem czasu firma pojawiła się na rynku amerykańskim, gdzie doceniono włoski styl, wysoką jakość materiałów i produktów. Obecnie Natuzzi to jeden z największych i najbardziej cenionych projektantów i producentów mebli na świecie. Firma swoją siedzibę ma we Włoszech i Nowym Jorku, a Pasquale Natuzzi jest pierwszym człowiekiem spoza USA, który znalazł się w American Furniture Hall of Fame. Od początku istnienia Grupa kieruje się czterema wartościami:

  • autentyczna jakość,
  • silne zaangażowanie w badania,
  • odpowiedzialność społeczna,
  • równowaga środowiskowa.

Sklepy z meblami włoskiego projektanta znajdują się w wielu miastach, także w Polsce – Wrocław, Warszawa, Kraków.

Meble włoskie Natuzzi - etapy produkcji

Produkcja włoskich mebli Natuzzi poprzedzona jest szeregiem badań nad obecnie panującymi trendami. Włoscy specjaliści doskonale „wyczuwają pulsy przyszłości” i są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Śledzenie międzynarodowych tendencji w modzie, sztuce i stylach życia pozwala na stworzenie produktów idealnie dopasowanych do współczesnego świata, trafiających w gusta ludzi na różnych kontynentach. Ciągły proces Badań i Rozwoju pozwolił na stworzenie marki, która na zawsze zmieniła światową dekorację wnętrz.

Pomysł rodzi się w głowie

Italian Style Centre to miejsce, w którym powstają indywidualne projekty mebli. Projektanci, koloryści i dekoratorzy wnętrz tworzą modele, a także kombinacje wzorów, funkcji, materiałów i kolorów biorąc pod uwagę panujące trendy i funkcjonalne oczekiwania klientów. Początkowa produkcja rozpoczyna się w warsztacie eksperymentalnym, gdzie za pomocą innowacyjnych metod i technologii powstają pierwsze modele włoskich mebli.

Produkcja włoskich pereł designu

Jednym z początkowych etapów powstawania klasycznych mebli Natuzzi jest kształtowanie poliuretanów oraz wycinanie skór. Po zszyciu tkanin odpowiednich dla danego modelu, tworzony jest prototyp. Wszystko to, by móc go jeszcze udoskonalić i sprawić, by każdy model był perfekcyjnie dopracowany. Wykwalifikowani rzemieślnicy tworzą sofy, krzesła, fotele Natuzzi i wiele innych produktów przy użyciu najnowocześniejszych technologii, a każdy etap produkcji jest monitorowany przez specjalistów.

Meble Natuzzi

Seria testów jakości - końcowy etap produkcji

Zanim produkty włoskiego producenta trafią do Twojego mieszkania poddawane są serii testów. W trosce o komfort i najwyższą jakość produktów, specjaliści oceniają ich odporność na obciążenie, uderzenia, tarcie oraz stabilność. Dodatkowo zwraca się także uwagę na reakcję materiałów na światło słoneczne. Dzięki temu, meble włoskie Natuzzi to gwarancja najlepszych doświadczeń, nawet po wielu latach użytkowania.

Gwarancja jakości włoskich mebli

Klasyczne meble Natuzzi tworzone są zarówno w Natuzzi Style Centre, czyli artystycznym centrum firmy, jak i przy współpracy ze światowej klasy profesjonalistami z całego świata. Skóra, tkaniny i wszelkie inne materiały, z których powstają meble są wynikiem wieloletnich badań, kreatywności i pasji tworzenia. Szeroka paleta barw, materiałów i wykończeń pozwala dostosować łóżka, sofy, fotele Natuzzi do Twoich upodobań i potrzeb. Perły włoskiego designu dostępne są między innymi w Galerii Wnętrz DOMAR we Wrocławiu.

Ocena: 5.0

Komentarze