Meble

Meble do salonu fryzjerskiego - na co zwrócić uwagę?

Salon fryzjerskiSalony piękności - kosmetyczny, fryzjerski czy manicure, kojarzą się z miejscami, w których klientka doznaje odrobiny luksusu. To miejsca, które sprawiają, że panie (i panowie) wychodzą z nich piękniejszymi i w doskonałym nastroju, dlatego one same także muszą prezentować się nienagannie.

Pierwsze wrażenie wizualne pozostaje już na zawsze i wyrabia opinię o danym miejscu na stałe. Dlatego zadbaj o to, aby Twój salon fryzjerski kojarzył się z estetyką, luksusem i wysoką jakością produktów oraz usług. Główną role odgrywają w nim meble i sprzęty.

Więcej…

 

Rodzaje taboretów dostępnych na rynku

TaboretTaborety drewniane to podstawowe meble, które można spotkać prawie w każdej kuchni. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ takie meble są bardzo wygodne w użytkowaniu a także charakteryzują się stabilnością i wytrzymałością. Nie wszyscy jednak wiedzą o tym, że tradycyjny taboret drewniany to modyfikacja ław, które kiedyś spełniały funkcję siedziska w wielu pomieszczeniach. Dzisiaj natomiast ten prosty mebel można spotkać w bardzo ciekawych wariacjach.

Więcej…

   

Krótka historia siedzenia. Jak na przestrzeni lat zmieniały się krzesła i fotele

FotelPrzedmioty codziennego użytku zazwyczaj nie wzbudzają w nas wielkich emocji. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do posiadania pewnych rzeczy, że właściwie ich nie zauważamy. Kiedy jednak zaczniemy się nad tym zastanawiać, zobaczymy, że każdy przedmiot wymyślony przez człowieka ma swoją historię, a jego funkcja przez wieki ewoluowała. W tym artykule przyjrzymy się historii fotela. Mebel z pozoru błahy, znajdujący się w każdym domu, ale kiedyś pełnił o wiele ważniejsze funkcje. Sprawdźmy jak fotele zmieniały się przez lata.

Więcej…

 

Rodzaje akcesoriów meblowych

Akcesoria mebloweAkcesoria meblowe pozwalają stworzyć wyjątkowe meble. Są praktyczne, uniwersalne, w większości wypadków ponadczasowe. Zawsze podkreślają indywidualne cechy mebli, poprawiają ich funkcjonalność i zwiększają reprezentatywność zestawów, niezależnie od ich przeznaczenia i rodzaju. Zapoznaj się z akcesoriami meblowymi, przeczytaj nasz artykuł.

Więcej…