Meble

Czym musimy się kierować wybierając okucia meblowe?

Okucia mebloweOkucia meblowe to coś więcej aniżeli gałki, zaczepy, stojaki oraz zawiasy. To zaawansowane wyjścia umożliwiające kompozycję powierzchni, optymalizację gromadzenia oraz podnoszące użyteczność mebli oraz pełnych wnętrz. Jakość okuć (dodatków) meblowych jest teraz tak samo istotna jak jakość produktów, z jakich robione są meble. Nowoczesne wyjścia systemowe pozwolą na praktyczne zaaranżowanie oraz zastosowanie każdej, chociażby najmniejszej powierzchni.

Więcej…

 

Gabinet szefa - jakie meble wybrać?

Gabinet szefaOdpowiednie urządzenie gabinetu szefa nie należy do zadań prostych. Z jednej strony jest on wizytówką i centrum zarządzania każdej firmy, dlatego powinien być spójny z jej misją. Z drugiej strony, powinien mówić coś o swoim właścicielu i być dla niego komfortowym miejscem do pracy.

Więcej…

   

Meble na zamówienie - co należy o nich wiedzieć?

Meble na zamówienieJedną z podstawowych czynności podczas urządzania własnego domu lub mieszkania jest wybór odpowiedniego umeblowania. Wbrew pozorom nie jest to prosta sprawa, gdyż domowe pomieszczenia - bez względu na to, czy jest to kuchnia, łazienka, salon czy sypialnia - powinny być nie tylko wygodne i komfortowe, ale także estetyczne, przyjemne dla oka i przede wszystkim odpowiadające indywidualnym gustom.

Więcej…

 

Szafki kuchenne - rodzaje, parametry, szafki na wymiar i uniwersalne

Szafki w kuchni - meble kuchenne Warszawa salonUrządzanie kuchni to sama przyjemność. Sklepy proponują nam wiele gotowych już inspiracji lub zachęcają do wcielenia w życie własnych pomysłów. Mebli jest co nie miara, a producenci wciąż prześcigają się w nowych pomysłach na innowacyjne i nowoczesne towary. Wszystko powinniśmy jednak dopasować do naszych indywidualnych potrzeb, aby komfort użytkowania kuchni był jak najlepszy.

Więcej…