Meble

Skóra naturalna - tak czy nie?

Skóra naturalnaUrządzając wnętrze naszego mieszkania czy nowo zakupionego domu, na pewno staniemy przed wieloma wyborami. Kolor zielony czy niebieski? Drzwi szklane czy drewniane? I w końcu: jaką wybrać skórę na motyw przewodni mojego wnętrza - sztuczną czy może naturalną?

Więcej…

 

Biel i drewno - idealne połączenie. Biała kuchnia, biała łazienka, białe meble

Biała kuchnia - biel i drewnoPołączenie lakieru koloru białego i drewna gości w naszych domach od dobrych kilku lat. Dekoratorzy wnętrz i architekci pod koniec ubiegłego roku obstawiali, że duet ten nie znajdzie się w trendach na nadchodzący rok.  Czy zatem rok 2018 zakończy to harmonijne połączenie połyskującej, schludnej bieli i naturalnego drewnianego akcentu?

Więcej…

   

Jak połączyć nowoczesne meble ze starymi

Aranżacja nowoczesnych i starych mebliEklektyczny styl wnętrzarski łączący nowoczesność z tradycją nie bez powodu święci w Polsce triumfy od dobrych kilku lat. Umiejętne połączenie nowoczesnych mebli ze starymi sprawi, że Twoje gniazdko zyska niepowtarzalny charakter. Poznaj kilka prostych zasad, w jaki sposób możesz tego dokonać.

Więcej…

 

Rodzaje taboretów dostępnych na rynku

TaboretTaborety drewniane to podstawowe meble, które można spotkać prawie w każdej kuchni. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ takie meble są bardzo wygodne w użytkowaniu a także charakteryzują się stabilnością i wytrzymałością. Nie wszyscy jednak wiedzą o tym, że tradycyjny taboret drewniany to modyfikacja ław, które kiedyś spełniały funkcję siedziska w wielu pomieszczeniach. Dzisiaj natomiast ten prosty mebel można spotkać w bardzo ciekawych wariacjach.

Więcej…