Łazienka - Aranżacje, Inspiracje, Pomysły

Kinkiet czy lampa wisząca - co wybrać przy urządzaniu łazienki?

Lampa wiszącaWystrój łazienki to nie lada wyzwanie. Dopasowanie każdego szczegółu, aby był jednocześnie atrakcyjny dla oka, funkcjonalny i bezpieczny, stawia przed domownikami spore wyzwanie.

Więcej…

 

Dwa oblicza zielonej łazienki

Zielona łazienkaZielona łazienka bez względu na odcień zawsze odpręża, dodaje energii i napawa nadzieją, nawet krótka chwila spędzona w pomieszczeniu gdzie dominuje zieleń może poprawić samopoczucie, tak przynajmniej twierdzą specjaliści od koloroterapii. Tyle teorii, w praktyce aranżacja zielonej łazienki może przysporzyć wiele problemów.

Więcej…

   

Niebieska łazienka w kilku odsłonach

Niebieska łazienkaKolor niebieski we wszystkich odcieniach zapewnia niebywałe efekty wizualne. Nie zapominajmy, że bez względu na to jakich zabiegów dekoratorskich użyjemy, każda barwa w mniejszym lub większym stopniu ma wpływ na samopoczucie domowników, dlatego też wybierając barwy do aranżacji wnętrz warto kierować się cennymi wskazówkami.

Więcej…

 

Rośliny w łazience - jakie wybrać?

Rośliny w łazienceZastanawiasz się czy rośliny w łazience to dobry pomysł? Czy poradzą sobie w trudnych warunkach jakie tam panują? Nie wiesz jakie rośliny wybrać? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Więcej…