5 pomysłów na dekorację ścian

Dekoracja ściennaJak się czujesz w swoim wnętrzu? Czy oddaje ono Twoją osobowość? Jeśli chcesz, aby wystrój wnętrza nadążało za Tobą - zadbaj o oryginalne dekoracje ścian. Poznaj 5 pomysłów na tanią i szybką metamorfozę pomieszczenia.

Czy wiesz, że większość dekoracji możesz samodzielnie zaprojektować lub wydrukować online? Plakaty, obrazy i kalendarze - każdy z nich może być designerską perełką, która świetnie wpasuje się w Twój gust oraz wnętrze. Co więcej, większość dekoracji można wydrukować, korzystając z darmowych, edytowalnych szablonów. (takie oferuje np. drukarnia online Colour.me). Zobacz 5 pomysłów na wyjątkową dekorację wnętrz.

1. Wydrukuj sobie kalendarz na ścianę

Ciekawym i niedocenianym sposobem na ożywienie wnętrz są kalendarze ścienne. To nie tylko efektowny, ale też praktyczny dodatek, który można dopasować do każdego wnętrza. Do wyboru jest wiele gotowych wzorów, ale można też samodzielnie zaprojektować kalendarz (korzystając z szablonów dostępnych online).Kreatywne kalendarze pozwolą wypełnić wnętrza swoimi pomysłami, a przy tym będą praktycznym dodatkiem, ułatwiającym organizację czasu.

Kalendarz na sciane

Można wybrać zarówno duży kalendarz plakatowych - z jedną grafiką na cały rok, jak i kalendarze z różnymi projektami na każdy miesiąc (np. kalendarz spiralowany). Wiele osób wypełnia kalendarze ulubionymi zdjęciami, obrazami lub motywującymi zdaniami. Personalizowane kalendarze to też świetny pomysł na wyjątkowy prezent, który będzie cieszył obdarowanego przez kolejne 12 miesięcy.

2. Wydrukuj sobie kreatywny plakat

Plakaty to jeden z najszybszych i najtańszych sposobów na udekorowanie danego pomieszczenia. W wyborze wzorów plakatów ogranicza nas jedynie wyobraźnia (no i ewentualnie format). Możesz wybrać plakaty filmowe, muzyczne, typograficzne lub abstrakcyjne. Tę przestrzeń możesz wypełnić ulubionym zdaniem, wzorem, obrazem - lub wszystkim, co przyjdzie Ci do głowy. Plakat możesz powiesić na ścianie, na drzwiach lub umieścić w ramie i oprzeć o ścianę. Wydrukuj sobie kreatywne plakaty, a potem odpoczywaj i rozkoszuj się domowym świętym s-pokojem.

Plakat na ściane

3. Typograficzny plakat na ścianę

Aby Twoje 4 ściany miały wyjątkowy charakter - możesz przelać na nie swoją pozytywną energię. Jeśli lubisz otaczać się inspirującymi zdaniami i słowami - przekaż je na plakatach. Jest wiele ulotnych myśli i motywujących cytatów - warto je uchwycić i kolekcjonować na ścianach. Od Ciebie zależy, jak zaaranżujesz swoją ściankę kreatywności - a dzięki plakatom, możesz stale ją zmieniać i dopasowywać do swojego nastroju lub okazji. Plakaty mogą być twoim najlepszym przyjacielem, który zawsze szepnie Ci dobre słowo.

Plakat na ściane

4. Elegancki obraz na płótnie

Obraz na ścianę może być świetnym dodatkiem do wnętrz lub też pomysłem na prezent. Czy wiesz, że w każdej chwili możesz wydrukować własny obraz na płótnie? A wszystko to w drukarni online, bez konieczności wychodzenia z domu. Wyjątkowa struktura płótna, soczyste kolory i całkowita swoboda twórcza - to tylko kilka z zalet obrazów na płótnie canvas. Możesz wydrukować swój projekt lub tez skorzystać z darmowych szablonów online - wybór zależy od Ciebie. Jeśli szukasz dodatku, który idealnie wpasuje się w dane wnętrze - po prostu go wydrukuj, a potem powieś na ścianie, oprzyj o nią lub osadź na sztalugach.

Obraz na ściane

5. Wydrukuj sobie oryginalny obraz

Drukowany obraz na płótnie może zawierać zabawną grę słów, ciekawą grafikę, cytat lub wszystko, co przyjdzie ci do głowy. Obrazy na płótnie pozwolą w ciekawy sposób wyeksponować złote myśli i otulić nimi wszystkie ściany. Nie opieraj się pokusie wydrukowania czegoś kreatywnego - naprawdę nie warto.

Drukarnia online wydrukuje Twoje pomysły

Zamiast wybierać spośród gotowych ozdób, z łatwością możesz wydrukować własne. Personalizowane dekoracje ścienne pozwolą Ci stworzyć nietuzinkowe dekoracje ścienne lub wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Zarówno kalendarze, plakaty, jak i obrazy są świetnym dodatkiem i sposobem na szybkie metamorfozy wnętrz. Takie elementy świetnie nadają się również do dekorowania wynajmowanych mieszkań i pokojów. Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze zmieniało się razem z Tobą - wydrukuj swoje pomysły - po prostu!

Komentarze